Solicitar unha chamada de volta

Aluga os nosos coches de luxo e adestradores

Ofrecemos coches de luxo e aluguer de autocares para mellorar a súa experiencia e permítelle sacar o mellor proveito das súas ocasións. A nosa prioridade é a túa satisfacción.
Aproveite a oportunidade de ver algúns dos puntos de vista icónicos de Bhubaneswar e os seus arredores mentres visita Odisha.

SL #

TIPO

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / RH

EXTRA / KM

1Dzire ou similar850150014014
2Escorpión ou similar1000180016016
3BRV ou similar1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda City1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 ou BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTAS

  • Día do controlador BATA: 200 para Sl #1 a 6, e 300 para 7 a 9
  • Permiso nocturno (22: 00 a 06: 00 Hrs): Rs. 200 para Sl # 1 para 6 e Rs. 300 para 7 a 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 para Sl # 1 para 6 e Rs. 400 para 7 a 9
  • Os quilómetros e horas comezarán e rematarán na nosa situación de aluguer (Garage To Garage)
  • Despois da forxada 4 Hrs / 40 Kms, está permitida a concesión de 30 minutos. Para calquera extensión máis aló da devandita lousa, aplicarase a xanela 8 Hrs / 80 Kms. Unha vez completado a forxada 8 Hrs / 80 Kms, cargarase un KM / Hora extra segundo a tarifa de transporte.
  • O imposto de peaxe, o imposto interestatal e o aparcamento cobrarán máis por cada GST real: 5%.
  • Para o servizo de extensión, a distancia mínima calcúlase 250KM por data do calendario ou a distancia real, o que sexa maior. Os cargos deberán realizarse por base KM segundo tarifa.
  • A A / C permanente cobra a base Pro-rata.
  • A tarifa anterior será revisada se hai un aumento maior no prezo do combustible e na estrutura fiscal.

Entusiastas de A / C de luxo

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

tamén están dispoñibles connosco.

CONTACTA CONNOSCO

para máis detalles e información

SERVIZOS DE VALOR ADICADO:

  • Alertas automáticas de SMS cando se confirma a reserva.
  • Alerta automática de SMS / correo na asignación de Vehículo e Chauffeur antes de 02 horas de pick-up.
  • Papel diario de noticias, botella de auga mineral, paraugas, kit de primeiros auxilios, caixa de xeo e papel de seca provisto en todos os vehículos de forma gratuíta.
  • Todos os vehículos teñen aire acondicionado, para non fumadores, limpo e limpo.
  • Para o refresco, Snacks, froitas e zume serán organizados para os delegados a solicitude con taxas adicionais.
  • Chauffeurs e / ou representante do aeroporto de Sand Pebble situados con cartel de benvida no aeroporto / estación de tren para recibir invitados e os seus Pick-up.
  • Sand Pebbles Tours proporcionou un experimentado chofer, sometido, profesional e familiarizado coas estradas e co uniforme da empresa.
  • Os coordinadores efectivos están detallados no lugar para manexar os requisitos dos clientes en eventos e conferencias.
  • O servizo Round-the-clock está dispoñible para viaxes corporativas e executivas, paseos turísticos, visitas guiadas e eventos especiais.
  • Existen servizos especiais de alugueiro para vodas.
  • Os detalles de preferencia dos clientes almacénanse na base de datos para ofrecer servizos aínda mellores en ordes posteriores.

RESERVA ON-LINE:

  • As reservas de vehículos deben realizarse antes de 24-horas. Non obstante, pódese contactar co xestor de operacións Sand Pebbles se o vehículo é necesario dentro de 24 horas.
  • Ao facer unha reserva en liña, debe subministrarse toda a información no formulario prescrito.
  • As reservas en liña seguen sempre o pago inmediato. Non obstante o Goberno aplicable. Os impostos, a tarifa de peaje, as taxas de aparcamento e as taxas de permisos de fronteira inter-estatais deben ser pagadas polo usuario no momento da dispensa co taxi.
  • Todas as reservas e transaccións realizadas a través do sitio web de Sand Pebbles están suxeitas a reconfirmación por Sand Pebbles. Sand Pebbles ten a prerrogativa de lamentar unha reserva confirmada de acordo coas esixencias alleas ao seu control.
  • A tarifa de transacción de 15% do importe estimado da facturación cobrarase se a reserva é cancelada 06 horas antes. Unha vez que a cabina estea fóra de garaxe, o valor total deberá ser pagado polo hóspede.
  • Tras a reserva en liña, podes consultar o teu estado coa nosa instalación de servizo 24Hrs.
Skip to toolbar